Відгуки про компанію Miloan

Miloan – це організація, що діє в області мікрокредитування населення на території України. Компанія утворилася в липні 2016 року і вже зайняла лідируючі позиції серед українських фірм, що спеціалізуються у видачі грошових мікропозик. Отримати гроші можна в усіх містах країни, не виходячи з дому. Все, що потрібно позичальникові, – це бути власником дебетової іменної карти, відкритої в будь-якому банку України, мати актуальний номер мобільного телефону і доступ до інтернету.

Багато українців вже не раз скористалися послугами компанії «Мілоан», яка не перший рік існує на фінансовому ринку країни. Взяти кредит на банківську карту «Мілоан» можна дуже швидко, а умови, які пропонує сервіс, подобаються більшості клієнтів, досить почитати відгуки людей про роботу компанії.

  • Брав кредит і погасив рік тому, але мав необережність автопогашеніе підключити, і ось одного ранку у мене знімається 1000 грн, а потім спроба зняти 3400, добре, що на рахунку тільки тисяча була. Спроби повернути не увінчалися успіхом, easypay Каже, що нічого не знають все на користь мілоан на якийсь кредит пішло, а мілоан кажуть ми тут ні при чому. вкрали у мене гроші, є транзакція, а кредиту немає)
  • Розчарування повне. Пара раз взяла кредит-розрахувалася вчасно. Отримала лист на пошту про те, що рейтинг підвищено, відсоток по кредиту знижений і тд і тп. Черговий раз звернулася-відмова і перенесли на три дня.Через три дні теж самое.Короче одне невдоволення і недоверіе.Как то дивно все.
  • Нескінченний спам від цієї компанії! Причому я не є клієнтом жодної МФО. Сьогодні вранці взагалі прийшла смс, що ваш позику на суму 6000 грн схвалений для підтвердження отримання введіть код. Я в шоці, дзвоню на гарячу лінію, а оператори замість того щоб видалити мої дані, починають переконувати заповнити заявку! Буду звертатися в НБУ щоб перевірили законність такої діяльності.
  • Гарна компанія, хороший сервіс. Можливо відсотки трохи завищені, але де зараз все даром. Якщо потрапляєте в непередбачену ситуацію можлива реструктуризація. Дуже вигідно і хороші умови. Завжди люб’язні оператора, все розкажуть і порадять! Спасибі!
  • Не рекомендую брати. Раніше зверталася в Манівео, ССлоан і Майкредіт, ніколи ніяких проблем, все давали, завжди повертала, ні дня прострочення все круто. Потрібні були гроші, вирішила заощадити на відсотках при першому позику і звернулася в Мілоан. Все заповнила, оформила заявку. Це був вечір, виявилося що заявки у них розглядають тільки в робочий час, вже мінус, тобто в разі надзвичайної ситуації вони не помічники. Провисіла заявка до ранку … Вранці прийшла відмова. Причина не зрозуміла, все мої поточні позичальники (МВ, СС і МК) дзвонять, пишуть, давайте ми Вам дамо, а на цих тільки витратила час і надала свої дані. Не рекомендую!
  • Це жах! Третій день мені надзвонюють о восьмій ранку 5-7 разів поспіль !!! При тому, що прокидаюся я не раніше 12 зазвичай. Окей, цього ніхто знати не може, але за всіма нормами не мають права дзвонити раніше 9.00. Пробиваю номер – кредити! Так я в житті кредитів не брала і не збираюся! Досить надзвонювати! Слів пристойних немає просто. Номер кидаю в блок, сподіваюся більше не потурбують. Нікому зв’язуватися не раджу, проблеми від них навіть у тих, хто до них не звертається !!!
  • Це просто обурливо! Мало того, що на їх сайті у мене за кредит зняло подвійну суму, так ще й немає ніякої інформацію по поверненню моїх же коштів! З Карти зняли і не віддали! Що це за афера? Якщо мені їх так і не повернуть до завтра, я змушена буду подати на вас до суду, шановні!
  • Шахраї, виманюють і крадуть документи, оформляють у себе позику, а потім вибивають. Ні в якому разі не майте справу з цією конторою. Бережіть свою особисту інфу від співробітників і представників Мілоана.
  • Далі кредит швидко і без особливих проблем, на відміну від інших “контор”. Погасив теж швидко, взагалі то там у підтримки можна реквізити дізнатися !! тільки запитаєте, скільки буде йти платіж, а то будуть неприємності ..
  • Кредит отримати на банківську карту простіше, ніж при бажанні його раніше за два тижні погасити. Дзвоню запитую банківські реквізити, дівчина на тому кінці дроту не говорить, а одне теревенить, перераховуйте тільки по Приват24 або термінал ПриватБанку. Я кажу дайте мені реквізити, щоб перерахувати гроші на ваш розрахунковий рахунок через касу банку, мені реквізити ніхто не говорить. Прямо парадокс якийсь, тут з двох одне, або це шарашкіна контора, або шото вони приховують, як ніби секретні дані ЦРУ. Взагалі головняк якийсь, чесно не рекомендую нікому, не зв’язуйтеся.
Scroll to top