Відгуки про компанію Dinero

Dinero – це українська мікрофінансових організація, яка спеціалізується на короткострокових беззаставних позиках. Її головна мета – забезпечити швидку допомогу при виникненні непередбачуваних ситуацій. У наш час існує стереотип про те, що оформлення кредитних коштів – це тривалий процес, який приховує безліч підводних каменів. Але тільки не з Dinero! Компанія пропонує своїм клієнтам:

 • уважне ставлення та індивідуальний підхід;
 • оперативне нарахування грошей;
 • вигідні умови кредитування;
 • мінімум документації, необхідної для отримання позики.

Відгуки

 • Зайшла в особистий кабінет за кілька днів до дати погашення, а там сума більше ніж була раніше, хоча умови не змінювалися. Звернулася в лайв чат, обіцяли розібратися, 2 дня пройшло, нічого. Завтра день погашення, знову написала в лайв чат, консультант почав умовляти продовжити кредит, тому що при продовженні сума правильна. ВИ СЕРЙОЗНО? Я хочу закрити кредит, сума комісії була 3885, зараз 4198 грн. Чому я повинна переплатити 300 грн? Номер договору L0512995. Що робити? Дінер, подарувати вам 300 грн без пояснень?
 • Беру у них вже другий кредит, звичайно в першому випадки було круто, що не було переплати, а зараз розумію, Що потрібно буде повернути з суми 10 000 грн на 14 днів ще 890 грн, звичайно це дорого, але у деяких взагалі переплата за такими умовами більше 1000 грн.
 • В принципі нормально. Передзвонили дуже швидко, буквально через пару хвилин після того як оформив заявку на сайті. Гроші прийшли на наступний день. Правда перед заявкою вони просять заповнити анкету, так як це збільшує шанси на те, що кредит віддадуть. Не дуже хотілося надавати інформацію про себе в інтрнет, але що поробиш. наземного офісу у них начебто немає.
 • Потрапив на акцію Дінер 0% на перший займ, чому б і так, подумав я) Правда просив на 5000, але дали всього 3000, на кшталт обіцяють що наступного разу можна брати більше. Поки всім задоволений.
 • Шахраї Дінер !!! На мої паспортні дані оформили кредит і гроші видали на чужу банківську карту, якогось мужика. За фактом шахрайство, з 01.10.19года, відкрито кримінальне провадження. Але !!! Всі запити поліції, надати інформацію про виданий кредит, компанія Дінер ігнорує. У підсумку на мені числиться чужий борг, зіпсована кредитна історія т. К. УБКІ пише рейтинг дефолт.
 • Шахраї! Брала займ на суму 9500, вчасно частково погасила, на залишок 2000 пару тижнів платила за продовження. Зараз раптом приписали 3345, разом 5345. скаку переляку ???, якщо за продовження плачу гроші? Дзвонила, несуть нісенітницю, що нарахував відсотки на загальну суму, і до речі на ту, що вже погашена! Як можуть нараховувати відсотки на гроші, які ви вже повернули ???? 100 раз подумайте, перш ніж звертатися! Не раджу!
 • Це просто кошмар, сервіс дорівнює нулю. Оформила позику, вирішила оплатити, зайшла в кабінет, в кабінеті світиться заявка на ще одну позику, але не оформлена до кінця. Написала оператору, обіцяли розібратися, результату нуль, ще раз написала в підтримку, сказали відправили проблему в Техвідділ. Два тижні вже розбираються, а я в свій ЛК потрапити не можу, точніше можу, але нічого крім цієї недозаповнений заявки нічого не видно, відповідно навіть реквізитів і свого позики я не бачу. Як його тепер погасити загадки природи. Уже й писала і дзвонила, в результаті мене ще й від чату онлайн відключили.
 • Ніхто з нашої родини ніколи не брав кредит в Дінер, однак ннам постійно дзвонять з питанням про кредит людини котрого ніхто з нс не знає. Оператори вже місяць обещат “розібратися в цьому непорозумінні”. Дзвонять по ночах на телефон дитини. Завтра йду подавати заяву в поліцію з цього приводу. Далі буде позов до суду
 • Шахраї !! Не дають закрити кредит, який брався рік тому! Блокують всюди. Не беруть трубку або скидають. На сайті кабінету немає, акаунт не активний. Можливо тільки продовження і то не завжди. Якщо так і далі буде продовжуватися те платите далі самі! Всього найкращого!
 • Чи не читав все відгуки, але скажу одне, терміново потрібні були гроші на телефон, бо свій втопив на рибалці, до зарплати було днів 10, взяв 5000 грн, і після зарплати повернув, ні копієчки більше, все по чесному і без обману, якщо до місяці то ніякої переплати, всі хто різну єресь пишуть, то це маячня, це короткострокові позики і будьте ласкаві віддати вчасно
Scroll to top