Відгуки клієнтів про Smartiway

Smartiway – це унікальний український сервіс з видачі швидких кредитів через інтернет. Він вигідно відрізняється від конкурентів – СмартіВей кредит онлайн це повністю мобільний додаток, яке дозволить взяти гроші в борг, використовуючи свій смартфон.

Максимально доступна сума 15 000 гривень. Термін дії позики до одного місяця. Процентні ставки одні з найвигідніших серед інших кредитних пропозицій на ринку і це привертає велику кількість клієнтів.

При першому зверненні процентна ставка 0,01%. Стандартна відсоткова ставка 1,19% від тіла кредиту щодня. Але вона може швидко знизиться за рахунок бонусних гривень, якими можна скористатися вже з другої позики. Розмір ставки може бути менше 1% за рахунок бонусів.

Крім цього, при достатній кількості бонусних гривень можна повністю оплатити відсотки, нараховані за використання позики.

  • Дуже дивна контора, ладно є люди які не повертають кредити і їх намагаються знайти, тут немає ніяких претензій, яким чином в базу потрапляють ліві номери поясніть мені? Невже немає підтверджує дзвінка, або коду, це ж так просто зробити? В результаті отримую дзвінки від СБ і колекторів з приводу якогось лівого чувака. Причому такі смішні дзвінки, то до мене вже виїжджають, то поверніть кредит зі знижкою в 40%. Те по 5 разів на день роботи дзвонять, то тиждень ніхто не турбує. Дзвонив дівчаткам, обіцяли більше не дзвонити, хрін там, прийдеться писати заяву про погрози.
  • Смартівей це аферисти люди дзвонять і попереджають що зараз в країні карантин і все заплотят, а вони луплять штрафи і наживаються на людях, як можна зливати особисті дані та контакти це вже стаття шановні Смартівей, безпредел хлопці, ви а вони починаю загрожувати без причини .Уважаемие , ви нічого не переплутали? З якого переляку мені другий день поспіль приходить смс з якимось боргом? По перше; в смс вказані дані людини, якого я знати не знаю, по-друге; я перший раз чую про вас, і третє.
  • Я втратила свій телефон з цим картою і хтось узяв кредит і дав мій номер телефону, так ці сволоти скачали всю мою телефонну книгу і дзвонять всім і розсилають СМС про якусь людину що він повинен і загрожують. Зателефонувавши на гарячу лінію вони мені відповіли що тусити ті люди самі нам дзвонять і ми може бути приберемо їх номери з бази. Шахраї не те слово, і ми зберемося всі разом і напиши на цю шарашкину контори заяву в кібер поліцію і нехай там розбираються.
  • Доброго дня. Син брав кредит в Смарівей 27 січня 2020 року сплатив всю суму. Але позавчора мені прийшло повідомлення що у нього прострочення по кредиту 5545,78. Вчора прострочення становила вже 6523, 63. Є квитанція про оплату кредиту. Чому приходять повідомлення і від куди взялася прострочення?
  • Вітаю! Я мала необережність взяти тут кредит, прострочила зовсім небагато і сказала що в наступному місяці заплачу а мені відповіли що вже не треба що заплатять мої родичі, і потім взяли всі мої номери з телефону і почали писати всім смс з погрозами а бабусю довели до серцевого нападу . Тому НЕ БЕРІТЬ ТУТ КРЕДИТ
  • Добрий день, скажіть будь ласка, чому мені вже другий день приходять повідомлення про борг на невідоме ім’я. Я перший раз чую про таку людину і вже точно не маю ніякого відношення до його кредитами. . Яким чином мені робити?
  • Взято кредит на мене без мого відома, телефон був у ремонті з усіма моїми даними і цим картою, писав на пошту компанії. Відповідь я повинен заплатити, я пишуть всім і дзвонять, буду подавати на вас до суду.
  • Два рази брав кредит і вчасно віддавав. На даний момент всім задоволений. І навіть більше того, моєму племіннику-переселенці (а у нього Донецька прописка) теж дали без проблем. Головне, вчасно платите, або пролонгуйте кредит. І тоді ніяких проблем з дзвінками не буде.
  • Дуже зручно і швидко отримала позику за дострокове% перераховують. Звичайно якщо брати і не повертати то нехай будуть телефонувати і погрожувати. Проблем у мене з цією компанією немає, все повертаю вчасно
  • Ніколи не користувався послугами цієї організації. Тепер приходять смс про те, що людина з мого списку контактів взяв кредит і не погасив і просять йому нагадати. Після занесення в чорний список уже приходять смс із зазначенням мого номера, як боржника і надходять дзвінки від незрозумілих людей з погрозами.
Scroll to top