Відгуки клієнтів про Credit7

Credit 7 – сервіс швидких кредитів, орієнтований на оперативність, простоту і надійність. Швидко приймає рішення по кредиту, а гроші зараховуються на вашу карту миттєво. Подати заявку на мікропозик може будь-який повнолітній і дієздатний громадянин України. Взяти онлайн кредит в компанії Кредит 7 можуть студенти, домогосподарки, мами в декретній відпустці, пенсіонери – словом, всі категорії населення, незалежно від їх виду трудової діяльності. Це дуже зручно, тому що велика кількість українців працює неофіційно. Основна вимога мати постійну реєстрацію на території країни.

 • Компанію мені порадили друзі, коли я у них запитала в борг грошей. Подивилася такий варіант і мені умови сподобалися. Дають тут гроші на невеликі терміни до 10 тисяч і мені якраз часом не вистачає грошей до зарплати, щоб перекривати свої фінансові витрати. Подобається, що заявку на видачу кредиту компанія обробляє протягом дня і всю суму перераховує на картку.
 • З компанією я співпрацюю останні кілька місяців. Напевно як почалася вся ця історія з пандемією і я зрозуміла, що мені катастрофічно не вистачає грошей. Беру невеликими сумами кредити не більше 10 тисяч гривень, щоб можна було повертати борг відразу при отриманні зарплати. Подобається, що видають кредит протягом одного дня і відразу на банківську картку, що для мене максимально зручно.
 • Компанія в цілому показала себе з хорошого боку. Відсотки за кредитами дуже маленькі, в цьому плані рівних їм взагалі немає. Також подобається, що гроші можна брати онлайн, приходять на карту.
 • Від зарплати до зарплати бувають такі дні, коли потрібно терміново гроші, а їх в наявності вже немає. У такі моменти роблю заявку на сайті даної компанії і отримую невеликий кредит до 10 тисяч гривень на банківську картку. Причому гроші переводять в день звернення, що дуже зручно. Ще мені подобається, що з зарплати віддаю борг і відсотки набігають за тиждень-два зовсім незначні.
 • Обережно шахраї !!!! Купують дані клієнтів і оформляють без їх відома кредити на них, а потім займаються здирництвом. Всіх хто зіткнувся з цим прошу писати заяву в поліцію (ст. 189 і 190). Давайте разом покараємо шахраїв, вони повинні сидіти, а не займатися розлученням всієї країни.
 • Непогана компанія, відсоток звичайно не маленький, але в два рази нижче, ніж середня на ринку мікропозик. Тільки незрозуміло за яким принципом вони ліміт видають. Мені дали 2000 грн, просила 3000. А знайомої дали 4000, хоча вона разом зі мною вперше заказивала.І доходи у нас однакові. І ще краще не затримувати оплату, штрафні санкції і пені тут досить пристойні.
 • Хлопців, не рекомендую брати в цій конторі ніколи, навіть якщо дуже треба … Оплатила в термін! Через тиждень почали надзвонювати і вимагати гроші виправдовуючи тим що я їм нічого не оплатила! Кричати в трубку, принижувати і писати повідомлення подібного характеру … Намагалися зняти гроші з карти самостійно кожен день по 200грн (але у них не вийшло т.к заблокувала оплату в інтернеті відразу ж), через 2 тижні прийшли на місце моєї прописки і обклеялі двері мовляв боржник, віддай гроші і т.п. Хочу уточнити що квитанція про оплату у мене є і оплачена вся сума. Так само нарахували% за перший тиждень близько 1500 грн, хоча сама сума позики була 1000!
 • Взяв кредит онлайн під 0,01%. Гроші на карту прийшли, звичайно, не за 7 хвилин, як обіцяє дівчина на постері) але в цілому ніяких питань до компанії немає. Позику закрив, в особистому кабінеті виплата підтверджена. Додаткових комісій не було.
 • Оформили швидко і без зайвих питань. Так само швидко видали гроші. Але коли в силу певних обставин не змогла вчасно оплатити, тут почалося: телефонні дзвінки мені, рідним, смс, загрози. Попросила пару днів відстрочки – у відповідь знову загрози. за пару днів борг виріс в два рази. Але є один плюс – тепер я знаю, що з такими кредитними конторами не слід мати справи.
 • Брав кредит 750 грн, повернув в строк, але потім виявилося що я нібито не платив нічого. Стали нараховувати якісь не зрозумілі відсотки і в загальному там уже борг 3900 … намагалися зняти гроші з карти, пишуть мовляв мобільний оператор надав їм номера мої друзів і родичів, кажуть що зафіксовано моє місце розташування …
 • Брав кредит в Кредіт7 для невідкладного вирішення фінансової проблеми. Вибір на цю організацію упав випадково, але, в цілому, співпрацею я залишився задоволений. По-перше, дуже швидке рішення і надання позики. По-друге, відсутність застави і мінімум документів. І, по-третє, досить щадний для таких умов відсоток за користування грошима. Першу позику тут видається в сумі до 4 тисяч, але в наслідок можна отримувати до 15. Так що якщо гроші потрібні терміново, то це прекрасна пропозиція.
Scroll to top