Відгуки клієнтів про Кредит Плюс

Онлайн заявка в CreditPlus вимагає від позичальника мінімальних тимчасових витрат. Подати її можна, не встаючи з улюбленого дивана. Всього 4 кроки відділяють вас від отримання грошової допомоги. необхідно:

 • Відвідати сайт кредитора і скористатися спеціальним калькулятором. Інтерактивний інструмент знаходиться на головній сторінці сервісу. Рухайте «повзунки» і вибирайте, які параметри підходять. Завдяки промокодом в CreditPlus займ вийде оформити з додатковою знижкою.
 • Зареєструватися на веб-сайті кредитора. Для цього заповніть графи, вказавши чесну інформацію про себе (ПІБ, адреса електронної пошти, номер мобільного). Після закінчення процедури необхідно погодитися на обробку даних, поставивши «галочку» у відповідному полі.
 • Прив’язати банківську картку, куди фінансовому брокеру необхідно перерахувати обумовлену суму.
 • Підтвердити заявку і почекати, поки система в автоматизованому режимі прийме рішення. Повідомлення прийде вам по СМС або на електронну пошту. Як правило, відповідь надходить протягом 5 хвилин.

CreditPlus Україна моментально поповнить баланс вашої картки. Отримані кошти можна використовувати на свій розсуд.

 • Брав кілька разів і повертав вчасно, один раз варто прострочити виплату і понеслося, дзвінки з їхнього колл центру скривджених на життя імбіцілок .. робот красава свою роботу робить просто переписувач дзвінки типу “боржник” … веселять і це кредит до 2х тис грн) )) так, справа в іншому вони починають цим навісом задовбувати рідних ось в чому біда, причому людей далеко і поруч неварта .. Залиште гроші собі, заплатите душею.
 • Взяла кредит на суму 500 грн, вони мені не прийшли і по сьогоднішній день, вже взяла в своєму банку реквізити що немає грошей, які надійшли на моїй карті, а кредитори доводять інше, завтра вже треба сплатити, але чому я повинна платити те, що мені не прийшло! Хочуть мене розвести, навіть поручителів у мене немає.
 • Є клієнтом цієї компанії неодноразово брала у них кредит і завжди вчасно погашала. Але на жаль з останнім виникли труднощі, кредит вийшов в прострочення. Хоча і продовжувала я його кілька разів. Відсотки просто розуму не збагненні взявши у них 8000 я повинна повернути їм 16208 на сьогоднішній день з урахуванням прострочення (штрафи пені і тд) хоча карантин ні хто не відміняв! І вони в принципі не мають права нараховувати будь-які штрафні санкції. А так же вони любителі зателефонувати в 6 ранку або о 12 ночі. Дзвінків за день може бути близько 50/100.
 • Це сама адекватна організація по позиці , незважаючи на мою погану кредитну історію, перший раз дали без проблем, без жодних фото, дзвінків і аналізів))))), тепер періодично звертаюся, навіть друзям рекомендую. Головне вчасно віддавати і не виникне ніяких проблем , велике спасибі що ви є.
 • Велике спасибі, реально допомогли. Оформили кредит швидко (з реєстрацією пішло хвилин 20) .Оператор, який телефонував мені був ввічливий, зайвих питань не ставив. Так як погасив кредит вчасно ніяких питань до мене немає. Всім раджу.
 • Далі швидко без проблем, вчасно поклала, закрили і ніяких проблем. Правда ні хто не телефонував, а ось в листуванні оператор ввічливий і добре знає свою справу, все зрозуміло пояснила.
 • Дуже погана контора !!! Використовують недобросовісну рекламу: нібито гроші за 15 хвилин, насправді чекаю третю добу, до сих пір гроші не прийшли. Мені вже й кредит не актуальний, був сенс брати кредит під такі Лоховського відсотки з розрахунку що протягом дня гроші будуть, а їх немає третій день … що найцікавіше відсотки мені вважають відповідно до договору вже за три дні, а грошей не перерахували, в договорі зазначено, що “кредит вважається виданим” з моменту відправки (цієї говно-конторою) на рахунок одержувача і прислали мені квитанцію в перший день, що гроші нібито відправлені, через їх же платіжну систему ВейФорПей, тобто гроші відправлені – Вам відсоток начитують, хоча гроші ви ще не отримували! .. сподіваюся не кинуть, хоч сьогодні, на третій день, може гроші прийдуть, якщо немає навіть не знаю що робити, адже договір підписаний і я вже повинен ..
 • Цілком задоволена і процесом оформлення, і сумою, і відсотками, обслуговуванням на гарячій лінії. Ось правда на цей раз не погасила заборгованість вчасно і виникли фінансові труднощі. До мене неодноразово дзвонила одна і та ж жінка, яка нецензурними словами, наклепом і погрозами змушувала оплатити до 16:00. Так як такої суми не було з собою, зробила пролонгацію і тепер мені на вайбер сиплються повідомлення з погрозами і вимогою оплатити повну суму кредиту до вечора, скинути квитанцію про пролонгацію, і назвати точний час, коли погашу кредит. ПИТАННЯ: навіщо тоді взагалі робити пролонгації?
 • Може тут ніхто з таким не стикався, але мені почали дзвонити з компанії і говорити про заборгованість в розмірі трьох тисяч гривень. При тому що у мене немає навіть особистого кабінету або будь-яких контактів з цією компанією. Дзвонить дівчина, каже ви повинні компанії три тисячі гривень, просимо вас оплатити борг якомога швидше, тому що щодня відсотки і штрафи ростуть. Що робити? Хто допоможе? Мене намагаються обдурити таким чином!
 • Хочу сказати, що користуюся цією організацією не перший раз, ніколи не було з нею ніяких проблем. Швидко подала заявку, мені передзвонили для уточнення деяких деталей і все, через 10 хвилин мені надійшли гроші на рахунок! Головне вчасно платити кредит і все!
Scroll to top