Відгуки клієнтів про Кредит Каса

Клієнтом цієї МФО може стати будь-який повнолітній громадянин. Вік позичальника від 18 до 60 років, без прив’язки до соціального статусу або типу працевлаштування.

Головне, щоб клієнт мав позитивну кредитну історію і не допускав великих прострочень в сторонніх компаніях. Тут можуть взяти кредит навіть матусі в декретній відпустці, студенти, пенсіонери до 60 років і офіційно не працевлаштовані особи.

Основна вимога до позичальника – наявність постійного доходу, паспорта громадянина України та ІПН.

Умови та ставки

Умови кредиту в КредітКасса:

 • В Credit Kasa кредит онлайн можна взяти на суму від 400 до десяти тисяч гривень.
 • Тут можна позичити відсутню суму навіть на дуже короткий термін – один день.
 • Це дуже зручно, якщо у вас зарплата завтра / післязавтра, а кошти потрібні зараз, то кредит на короткий термін 0 відмінний вихід із ситуації. Оформили мікропозик, повернули через добу і вирішили фінансові проблеми, заплативши при цьому мінімальний відсоток за використання позикових коштів. Новачкам ставка 0,01%!
 • В інших МФО тривалість позики від п’яти-семи днів, і відсотки потрібно платити саме за цей період, навіть якщо зробите дострокову оплату. Але в Кредит Каса кредит онлайн на банківську карту доступний навіть на двадцять чотири години.
 • Перший мікрокредит онлайн в Кредит Касі практично безкоштовний. Максимально доступна сума – до десяти тисяч гривень, тривалість періоду кредитування до 27 днів! Якщо оформити кредит на картку 1000 грн, на максимальний термін, переплата складе всього 2,7 гривень.
 • При подальшому використанні в Credit Kasa кредиту на банківську карту процентна ставка складе два відсотки в день. Річна процентна ставка 730%. При позику 1000 грн плата за використання складе всього 20 грн в день. Ніяких додаткових платежів або комісій.

Відгуки

 • Брала неодноразово. Все норм. Головне спілкуватися з оператором і читати уважно договір. Зараз з карантин, так як поки не працюємо довелося зробити пролонгацію. У порівнянні з іншими конторами тут ще не погано. Нічого поганого сказати не можу.
 • Не зв’язуйтеся з цими швидкими позиками відсотки скажені. Співробітники цієї компанії дзвонять практично кожен день пропонують погасити кредит і дати більше кредит. Тварі кінчені заганяють людей у ​​борги.
 • Вирішив написати цей відгук щоб застерегти, начебто з першого погляду все гаразд і добре. Але варто тільки підписатися на розсилку почнеться пекельний пекло. Навіщо ж так своїм потенційним і постійним клієнтам набридати. Коли нав’язуються дуже неприємно мати справу, хоч до самої фірми немає особливих претензій. Тому попрацюйте над цим аспектом – тоді і оціню вас вище середнього. І будете обережні з продовженням, процентна ставка злітає до небес. Переплатите в сто разів більше. А повернувши вчасно, як я, залишаться нормальні враження, не супер, але теж непогано.
 • Прострочила 1 день і то не з власної вини, а тому що гроші застрягли в банку так як вихідний день і нічого не можу зробити так дзвонять сто раз на день вимагають повернення загрожують передати в бюро кредитних історій
 • Я від душі дякую “КредітКассу”! Ви, мабуть, знаєте, помітили, як у нас йдуть справи з грошима. Додаткова можливість мати фінанси на руках – це як свіжий вітерець в наших життях! Тим більше, з такими гнучкими умовами та численними знижками. Ваша допомога дійсно дуже значима, для бідних і багатих людей. Для всіх!
 • Ось, дивлюся пишуть, що з приводу реструктуризації звертатися в компанію. Я можу сказати одне. З ними нема про що неможливо домовитися. Була справа брала кредит і не один раз. Все було норм. Але останній раз пішла прострочення. Так вони наскільки дістали своїми дзвінками, що це капець. !!!!! На день по 154 дзвінка. При цьому, розмовляєш з одним “представником цієї контори,” а в черзі на дзвінок вже їх 5 висить. Таке враження, що вони всі працюють, де то на місяці і ніяк не зустрінуться .Спочатку мені дзвонили, а потім почали діставати близьких. А які “леді” у них працюють !!! З ними просто огидно спілкуватися. Але, якщо хочете підняти собі настрій, то можна і прокричати з них. Слава Богу! Я цієї шаразі не чого не повинна! І ЛЮДИ ДОБРІ НЕ БЕРІТЬ В ЦІЙ КАНТОРКЕ ЗАЙМИ.ПОЖАЛЕЙТЕ СЕБЕ, СВОЇ НЕРВИ І БЛИЗЬКИХ !!! Повір’я вони того не варті !!! Одним словом Фуууу !!!!
 • Я тут вже давно, як для мене, і нічого міняти не хочу. Хоча іноді думаю про це то що умови змінилися і вже не все влаштовує. Тим більше, для постійних клієнтів умови ще більш міння комфортабельніше. Так що, всім поки залишаюся.
 • Всі мої заявки в “КредітКассе” пройшли з позитивним результатом, гроші отримав швидко, погасив тут і багато інших своїх заборгованостей одночасно. Зручно і надійно. Буде потрібно тільки паспорт, а гроші приходять на карту. Круто.
 • Шахраї !!! Ніколи не давайте свої документи. Заблокували карту шахраї і увійшли в особистий кабінет потім додали чужу карту, а кредіткасса перерахували гроші .Чому не перевірено? Я так думаю самі співробітники зливаються інформацію .На запити надати інформації не отвічаю.Только дзвонять і залякують. Подумайте мільйон разів перш ніж з ними зв’язуватися.
 • З нами на Вашому сайті вже сто років, неодноразово брав кредит. Хотілося б якийсь зворотного зв’язку і уваги до свого клієнта, так як про акції та пропозиції дізнаюся в останню мить, повідомлення не приходять ні на пошту, ні по СМС. Зверніть увагу.
Scroll to top